Ücretsiz Randevu Programı

2019 yılı sonunda Çin'in vuhan kendinte görülmeye başlayan Korona Virüs salgını giderek tün dünyaya yayılmaya başladı. Türkiye'de ilk olarak 11 Mart 2020 tairinde görülmeye başladı Vakalar gittikçe artmaya başladığı görüldü. Alınan Tedbirler ile vaka sayılarının durulması için çalışıldı. 


Alınan tedbirler kapsamında en önemli tedbir ise Berber, Kuaför, Güzellik merkezi, Yasaşm spor merkezi, Spa ve Masaj solunu vb. işletmeler kapatıldı. 2020 Mayıs Ayının Ortasında alınan kararlar ile işletmelerin randevu programı ile çalışılmasına izin verilerek işletmelerin açılmasına karar verildi.


2020 Şubat Ayında Kurulan Randevu Ayır İşletmelerin çözümü olmaya başladı. Gelişmiş yönetim paneliyle birlikte işletmelere her türlü zorluğun yanında yer aldı. 


Randvu Ayır Programının özellikleri ile işletmelerin göz bebeği durumuna geldi. 


Randevu Programının öenmli özellikleri sunlardır.


1 - İşletmelerin Online olarak  randevu ya 7/24 açık olması, 

2 - İşletmelerin Kalabalık bir ortam oluşmasını önlemek,

3 - İşletmelerin zamandan tasarruf etmesini sağlamak, 

4 - İşletmelerin ön muhasebe raporlarıyla işletmelerini takip etmesini sağlamak, 

5- İşletmelerin personeline ait performans raporu sorgulaması,

6 - İşletmelerin randevu Sistemiyle işletmelerini tanıtma imkanı, 

7 - 7/24 randevuya açık olma imkanı

8 - Personeli izinde göstererek randevuya kapatma imkanı,

9 - Adisyon sistemi,

10 - Randevu unutan müşterilere son vererek randevu hatırlatma sms gönderme,

11 - Hatırlatma modülü ile sistemde hatırlatma bildirimi,

12 - Saç Modellerini Paylaşabilecek Online Sosyal Medya Platformu,


Randevu Programı İşletmelerin zamandan tasarruf ederek işletmelerin kolay bir şekilde işletmelerini raporlar  sayesinde yönetmesini amaç edinerek gelişmektedir. İlk yıl ücretsiz randevu programı ile sunulan randevu ayır işletmeler hiç bir ücret ödemeye gerek kalmaz.


İşletmeler Kampanyalarını müşterilerine duyurmak için afiş dağıtmalarına gerek kalmadan Randevu Programı sayesinde sms modülünü kullanarak kampanyalarını müşterilerine dağıbilmektedirler. 


İşletmeler randevu programında bulunan raporlar  kısmında en çok tercih edilen hizmeti raporlayarak önceden bir kampanya veya bir ön çalışma yaparak işletmelerinin geleceğe yöneltir. 

Dijitallesen işletme yolunda randevu ayır programını kullarak işletmeler kendilerini dijital ortamda yerini ayırabilir. 


Zamanla popüler olan sosyal medya platformu ile gooole da aranan kelimeler  arasında saç modeli son zamanlarda aranmakta. işletmelerin google da kendi isimlerinin çıkmasını sağlayarak sacstili.com üzerinden işletmelere sosyal medya olanağı tanıyarak işetmelerin google da üst sıralarda çıkmasını sağlar. İlletmelerin saç Stili üzerinde saç modellerini paylaşarak hashtag modülü ile gönderilerini en üst düzeye çıkarabilirler.

Randevuayir.com'da Üyeliginiz Yok Mu?

Sıra beklemeden işlem yapmak için hemen kayıt olun