Van Yyü Dursun Odabaşı Tıp Merkezi Randevu Alma

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezine Randevu Nasıl Alınır

Van Yyü Dursun Odabaşı Tıp Merkezine randevu almak için Yüzüncü Yıl üniversitesi sitesinde bulunan Online Randevu butonuna tılayıp açılan sayfada eğer randevu sistemine kayıtlı iseniz Tc Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Randevu sistemine kayıt olmak için Kayıt linkine  tıklayabilirsiniz. Randevu Sistemine kayıt olamdan randevu almak için Kayıt Olmadan Randevu Al Butonuna tıklayabilirsiniz.


Yyü dursun Odabaşı Randevu Nasıl Alınır?


Dursun Odabaşı Tıp Merkezine Randevu Almak için Aşağıdaki işlemleri takip edebilirsiniz. 


1- Hastanenin randevu sistemine giriş yapmak için https://yyutiphbys.mergentech.com.tr/mergenTechSbsHastaPortaliIstemci/giris linkine tıklayarak sisteme giriş ekranına gidebilirsiniz. Açılan sayfada Kayıt Olmadan Randevu Al butonuna tıklanır 
2-sisteme giriş yapabilmek için Tc kimlik ve Doğum Yılımızı yazmamız istenmektedir. Tc Kimlik ve Doğum yılımızı girdikten sonra giriş butonuna tıklanır. 
3- Açılan pencereden randevu bilgilendirme mesajının gelmesi iiçn geçerli bir telefon numarası istenmektedir ve telefon numaramızı yazıyoruz ve onay kodu gönder butonuna tıklıyoruz gelen kodu gerekli yere girerek Kod Dogrula butonuna tıklıyoruz ve  sisteme giriş yapmış bulunmaktayız. 
4- Randevu almak istediğimiz seceneği seçiyoruz. Ek bina, Kampüs veya Mesai Dışı. Gerekli seçeneği seçtikten sonra Alınacak polikinlik listesi açılıyor.
5- Polikinlkige ait klinik seçmemiz için bir liste daha çıkmaktadır. Listeden bir seçim yapıyoruz.
6- Seçtiğimiz Klinige Ait uygun randevu tarihi listelenmeketedir. Uygun randevu tarihini seçiyoruz. 
7- Uygun randevu tarihini seçtikten randevu tarihine alınabilecek randevu sırası gelmektedir herhangi bir seçim yapabilirsiniz. 
8- Uygun randevu sırasını seçtiktan sonra size randevu oluşturma onayı istenmektedi. Onay butonuna tıkladıktan sonra randevunuz oluşturulmuştur mesajı ve randevu detaylarını içeren bir pencere açılacaktır. 
Van Yyü Dursun Odabaşı Tıp Merkezi Telefon Numarası Nedir?


Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun odabaşı Tıp Merkezine telefon ile ulaşmak için 0 850 305 65 65 hat üzerinden ulaşabilirsiniz.


Van Yyü Dursun odabaşı Tıp Merkezi Adresi Nedir ve Nasıl Gidilir?


Dursun Odabaşı Tıp Merkezine gitmek için Maraş Cadesinde bulunan duraklarda 542 Numaralı Belediye Otobüslerine Veya Mavi renkli kampüs araçlarına veya Beşyol Çarsı merkezde bulunan Kampüs Minibüslerine veya Hz. Ömer Camii Karşısında kalkan 543 Numaralı Kampüs Otobüslerine binerek Van kampüs Hastanesine gidebilirsiniz. 


Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Diş Fakültesine Randevu Almak için asağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

Van Diş Fakültesi Randevu Alma


Randevuayir.com'da Üyeliginiz Yok Mu?

Sıra beklemeden işlem yapmak için hemen kayıt olun