Yüzüncü Yıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Randevu Nasıl Alınır

Yüzüncü Yıl üniversitesi Diş Fakültesi Randevu Alma

Merhabalar. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine nasıl randevu alınır? sorusunun cevabını yazımızda bulabilirsiniz.Öncelikle Google da Yyü diş hekimliği yazıyorsunuz ve çıkan ilk sonuca tıklıyorsunuz diş hekimliği web sitesine gittiken sonra sağ üst tarafta bulunan online randevu linkine tıklıyorsunuz ve sizi randeu programına aktarmaktadır ve gelen randevu programı giriş ekranına TC. Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve güvenlik kodunu girdikten sonra giriş butonuna tıklıyorsunuz bilgiler doğru ise başarılı bir sekilde randevu programına giriş yapacaksınız. Gelen randevu sistemi içerisinde bulunan sol menüde Poliklinik Randevu menüsüne tıklıyorsunuz ve randevu sayfasında hastane, servis ve tarih alanlarını dolduruyoruz.

Not Dikkat edilececek konular?

1. Hastane otomatik olarak diş fakültesini seçmektedir sizin seçmenize gerek yoktur.

2. Eğer son 6 ay içinde ön muayene olmamıssanız servis seçeneğini Oral Diagnoz ve Radyoloji seçeneği seçilir.

3. Diş fakültesi sadece o haftaki randevu tarihlerine açıktır. Bir sonraki haftayı seçme imkanı vermemektedir. Randevular haftalık planlanmaktadır.


Gerekli alanlar doldurulduktan sonra boş randevu saatleri listelenmektedir. Gelen randevu saatleri bazen boş olmayabilir bütün randevu saatlerini denemek lazım. randevu saatini seçtikten sonra hastaya ait telefon numarası girilmesi istenir. Telefon numarası girildikten sonra randevu onayı istenmektedir. Randevu Onaylanır ve randevu alınmış olur.

Alınan Randevu Nasıl Görüntülenir?

Aldığınız bir randevuyu görmek için menüde bulunan randevu sorgulama menüsünü kullanıp istenilen tarihler arasında randevularınızı görüntüleyebilirsiniz.

Alınan bir Randevu nasıl İptal edilir?

Aldığınız randevuyu iptal etmek için Randevu sorgula menüsü üzerine tıklanır. gewrkli alanlar doldurulup randevu sorgulanır. Gelen randevu listesinde bulunan satır başındaki kutucuk işaretlenir sonrasında sol üst menüde bulunan iptal butonuna tıklanır bu şekilde randevunuz iptal edilir. Bir randevu nasıl alınır videosunu aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsinz.

Yyü Diş Hekimliği Randevu Alma Videosu

Randevuayir.com'da Üyeliginiz Yok Mu?

Sıra beklemeden işlem yapmak için hemen kayıt olun