Dokuz Eylül Üniversitesi Hastane Randevusu Nasıl Alınır? Numara ve Adres Bilgisi Nedir?

Sağlık, yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır ve zamanında alınan sağlık hizmetleri, kaliteli bir yaşamın temelini oluşturur. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, modern tıbbi olanakları, deneyimli sağlık personeli ve hasta odaklı hizmet anlayışı ile bireylerin sağlık ihtiyaçlarını karşılamada öncü kurumlardan biridir. Bu rehber, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nden randevu alma sürecini adım adım açıklamayı amaçlamaktadır.


Randevu Alma Süreci:

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'nden randevu almak için izlenmesi gereken adımlar, dijital kolaylıklar ve hastaların bilmesi gereken önemli noktalar şunlardır:


Web Sitesi Linki

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastane Randevusu almak için https://e-hastanerandevu.deu.edu.tr/ web sitesi üzerinden randevu alınmaktadır. Web sitesine giriş yapıldığında aşağıdaki gibi bir form alanı gelmektedir.


DEÜ Hastane Randevu Ekranı

Yukarıdaki ekranda da görüldüğü üzere giriş formu bulunmaktadır. Giriş formunu belirtilen bilgiler ile doldurulduktan sonra sisteme giriş yapabilirsiniz.

Ana Kontrol Ekranı 

Randevu sistemine yukarıdaki bilgileri doldurduktan sonra aşağıda bulunan randevu  ana ekran karşımıza gelecektir. DEÜ Hastane Randevu Anasayfa Ekranı


Yukarıda bulunan ana sayfa ekranında şeçenekler arasında almak istediğiniz randevu tipini seçip randevu alabilirsiniz. Şuan Sizinle birlikte Normal Randevu İşlemi üzerinden devam ediyoruz. Ekranda bulunan Normal Randevu seçeneğine tıklıyoruz. 
Normal Randevuya tıkladıktan sonra aşağıda bulunan seçenekler gelmektedir. 

Deü Hastane Normal randevu seçeneği

Yukarıda bulunan normal randevuya ait iki seçenek bulunmakta, bunlar aşağıdaki gibidir;

1. Genel Muayene Randevu

Genel Muayene Randevusu Poliklinik randevuları almak için seçilir. Masrafları SKG ve ya Bağ-kur  karşılar. 

2. Öğretim Üyesi Randevu

Öğretim üyesi randevu,  öğretim üyelerine randevu almak için kullanılan seçenektir. Öğretim üyeleri muayeneleri ücretli olup her branş için ücretler farklıdır.


Randevu Şubesi

Yukarıdaki seçenekten birini seçtikten sonra sizlere randevu almak istediğiniz şube listesi gelecektir. Bu şubeler aşağıdaki gibidir. 


Deü Hastane Randevu Şubesi Seçme


1. GENEL HASTANE (BALÇOVA)

Adres bilgisi Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi 35340 Balçova - İZMİR olup telefon numarası +90 (232) 412 22 22 dır. 


2. DEU TINAZTEPE POLİKLİNİĞİ

Adres bilgisi  DEÜ Kaynaklar Yerleşkesi, 35390 Buca/İzmir,  telefon numarası +90 (232) 301 80 50


Şube seçimi seçildikten sonra Branş Seçimi yapılması gerekir. Brans seçiminde randevuya uygun olan branslar açık turuncu renkte gösterilmetedir. Branş seçimi yapıldıktan sonra Poliklinik seçimi yönlendirileceksiniz. Poliklinik seçimi yapıldıktan sonra sizlere uygun randevu günleri listelenecektir. Uygun olan günü seçtikten sonra ise uygun randevu saatleri listelenecek ve boş olan randevu saatini seçtikten sonra randevu onayını tamamlayıp randevunuzu almış olacaksınız

Randevuayir.com'da Üyeliginiz Yok Mu?

Sıra beklemeden işlem yapmak için hemen kayıt olun